قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


1 - تنها اشخاص حقیقی و حقوقی توانایی ثبت سفارش و همکاری با ما را دارند .

2 - کلیه خدمات ما با بهترین کیفیت بوده و در صورت بروز هر گرونه اختلال تنها تا زمانی که خدمات ما دستخوش تغییرات (اعم از ویرایشات شخصی در سورس و تغییرات ... )نباشد ما تمامی خدمات و پشتیبانی ها را برای شما انجام خواهیم داد .

3 - کلیه کاربران می توانند با احراز هویت و ثبت نام در سایت از کلیه امکانات استفاده و سفارشات خود را ثبت کنند.

4 - شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد .

5 - استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب کاربر حذف خواهد شد .

6 - ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش شود. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .

7 - کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت ما، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به ما اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند .

8 - باید تاکید شود که حفظ و نگهداری اطلاعات کاربر بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

9 - در صورتی که تمایل به دریافت ایمیل ها و خبرنامه ها دارید، م یتوانید درون فرم خبرنامه در صفحه اول سایت ایمیل خود را وارد کنید .

10 - درتیم ما همواره گروهی از خبره ترین افراد گرد هم آمده اند تا نیاز کاربران را به بهترین شکل ممکن رفع کنیم و تمامی مشکلات را پاسخگو هستیم .

11 - تمامی متنها، طرحهای گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در سایت جزو اموال شرکت " توسعه نرم افزار بخت آزما " محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

12 - شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار م یگیرد و امیدوار است که کار کردی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد .

13 - در صورت وجود هرگونه سوال، حتما با ما تماس بگیرید :


021-2842-3607 - 013-33-765-283 - 0937-195-9042

NimaKeyto@ymail.com-info@keytotec.com
بازگشت به خانه