سوالات متداول برای مشتریان

سوالات متداول
برای مشتریان

 • درباره ما
  شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما به شناسه ملی 14005303021 و شماره ثبت 19416 از سال 1394 در استان گیلان و کلان شهر رشت ثبت و تاسیس شده است و با نام انحصاری Keyto Technology شناخته می شود. موضوع شرکت از ابتدا ارائه خدمات در حوزه نرم افزارهای کامپیوتر ی اهم از تحت وب و تحت سیستم عامل بوده و تاکنون طی سالیان اخیر توانسته است در این حیطه پروژه های ارزشمندی را طراحی پیاده سازی و تولید نماید.
 • ما کجا هستیم
  درحال حاضر شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما در استان گیلان کلانشهر رشت – گلسار بلوار دیلمان روبروی شهر کتاب مستقر می باشد.
 • مجوز های شرکت کدامند
  شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها و موسسات تجاری ایران-رشت به شماره 19416 دارای رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک کشور ، عضو اتحادیه فناوران و الکترونیک و رایانه رشت ، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای گیلان و دارای سایر مجوز های فعالیت و بهره برداری کشوری و صنفی می باشد.
 • خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهیم
  توسعه نرم افزار بخت آزما مجری طرح های آیتی و انفورماتیک در سطح کشور بوده و در زمینه های طراحی سایت و نرم افزار سفارش مشتری و انواع نرم افزار های کاربر محور ، مجری طرح های تبلیغ و لانچ نرم افزار ، پیاده سازی مارکتینگ، سئو ، طراحی و پیاده سازی انواع سامانه های نرم افزاری سازمانی ، پشتیبانی و نگهداری از کلیه سیستم های کامپیوتری نرم افزاری ، طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های موبایلی فعالیت می نماید.
 • نحوه ارائه خدمات و سرویس ها چگونه است
  پس از تماس با شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما و دریافت مشاوره فنی و کمک به تکمیل ایده ، قرارداد همکاری پیشنهادی به خدمت شما ارسال شده و در صورت تایید طرفین و دریافت نسخه امضا شده قرارداد پروژه آغاز و ادامه می یابد.
 • درباره پروژه های قبلی شرکت
  شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما تاکنون پروژه های زیادی در بخش های مختلف کشوری ، ملی و عمومی به سرانجام رسانیده است که از آن جمله می توان به سامانه مالی دیجیتالی بیتکس بانک ، سامانه اتوماسیون کشتی های لایروب شیناد ، سامانه مشاوره تصویری آنلاین تیگپ ، سامانه CRM فراموز ،سامانه وصول مطالبات رایان ، انواع زیادی سایت شرکتی و ... اشاره نمود.
 • سرویس های رایگان
  پس از اتمام هر قرارداد شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما با سفارش دهنده آن نرم افزار همچنان همکاری نموده و تا مدت حداقل چندین ما ه پشتیبانی رایگان به سفارش دهنده ارائه می دهد. کلیه مشاوره ها و ایده پردازی ها تا حصول نتیجه رایگان ارائه می گردد.
 • بیتکس چیست؟
  اولین بانک تماما" دیجیتال کشور که آفلاین کار می کند و ارائه خدمات آن رایگان است و دارای مجوز رسمی از سازمان های زیرربط است .
 • چگونه ثبت نام کنم ؟
  به دامنه BitExbank.net مراجعه کرده و بخش ثبت نام را انتخاب نمایید در صورت در خواست راهنمایی بیشتر پس از ورود به پنل کاربری شخصی خود بما تیکت بزنید.
 • راههای ارتباطی با ما
  برای ارتباط با ما با شماره های زیر تماس حاصل نمایید :
  021-2842-3607 - 013-33-765-283 - 0937-195-9042
  و یا می توانید از بخش چت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز سوالات خود را از ما بپرسید.
  ایمیل:NimaKeyto@ymail.com-info@keytotec.com