داستان تیم توسعه نرم افزار بخت آزما

تاریخچه ما

من محسن بختیاری بخت آزما( نیما ) هستم ، از سال ۱۳۹۴ که شرکت توسعه نرم افزار بخت آزما را رسماً اولین بار در شهر رشت خیابان بیستون راه انداختم تاکنون فراز و نشیب بسیاری داشته است.

ما در ابتدا به عنوان تامین کننده و پخش کننده و فروشنده قطعات سخت افزاری کامپیوتر و موبایل برای سازمانها و ادارات کار خود را آغاز نمودیم و در این راه تجارب ارزشمندی کسب شد که سود معنوی و مادی حاصل از آن پایه و اساس شرکت امروز مارا تشکیل می دهد پس از آن به امور نرم افزاری و بخصوص شاخه پخش نرم افزارهای تولید شده داخلی در زمینه های حسابداری و مهندسی پرداختیم که در این زمان شرکت از شهر رشت فراتر رفته و به شهرستان های دیگر استان گیلان نیز گسترش یافت این شاخه نیز بما تجارب ارزشمندی آموخت ضمن اینکه نواقص تولید نرم افزار را در ایران شناختیم.

اینجا بود که خود دست به تولید نرم افزار زدیم

اولین نرم افزار های شرکت در شاخه مهندسی و حسابداری موسوم به Harmony و Fast restaurant و CofeeRooberoo بودند که با استقبال خوبی مواجه شد و این شد که شرکت بطور جدی به شاخه اصلی و تخصصی خود یعنی تولید نرم افزار بازگشت. زین پس با چندین مورد تولیدات سازمانی و سفارشی و کار خود را پی گرفت و ادامه داد تا امروز که با پروژه عظیم BitEx با همکاری بانک سپه کشور وارد حوزه E-Banking شده است.

شرکت دانش بنیان توسعه نرم افزار بخت آزما عضو پارک علم و فناوری هم اکنون در رشت گلسار بلوار دیلمان مستقر بوده و دارای تیم با تجربه و کار آزموده ای شده و با قدرت هرچه تمام تر هر روز بیشتر توسعه می یابد.

مهندس محسن بختیاری بخت آزما

مدیر عامل شرکت توسعه نرم افزاری بخت آزما

هدف ما

ما بر آنیم تا در حوزه تولید نرم افزار و بخصوص نرم افزار های بانکی در کشور آغاز کننده فصل جدیدی باشیم و با محصولات منحصر بفرد خود گام نوینی در پیشبرد تکنولوژی های مالی برداریم چراکه امروز نیاز کشور را در مقوله های کسب و کار های نوین - استارت آپ ها و البته امور مالی و بانکی می دانیم

اهداف ما صرفا" تولید یک نرم افزار مالی ساده و معمولی با قابلیت انجام یک سری امور عادی نیست! بلکه ما قصد داریم مسائل مالی را به تکنولوژی های آینده گره بزنیم.

در آینده Wearable Device ها و ارز های دیجیتال و Virtual Reality در کنار بانکداری بدون شعبه و باز ( Open Banking ) تمام زندگی مارا تحت و شعاع قرار خواهند داد چرا که امروز نیز بخش عظیمی از زندگی مارا تشکیل داده اند ما شما را برای آن آینده نوید داده و آماده میسازیم

هدف ما دستیابی به شبکه آسمان موسوم به ( SkyNet ) می باشد.

ما بدنبال خلق دنیای جدیدی هستیم که در آن بشر بتواند راحت زندگی کند.

تیم مجرب ما

محسن بختیاری

محسن بختیاری

مدیرعامل
فراز طهری

فراز طهیری

طراح UI / UX
سجاد نبی پور

سجاد نبی پور

برنامه نویس ارشد

ده ها مشتری راضی درباره ما می گویند

برای به روز رسانی با ما
ارتباط برقرار کنید